Autorizovaný prodej a servis jízdních kol.
AUTHOR představuje evropskou značku pro jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství a sportovní potřeby. Dále nabízí veškerý sortiment značek Cateye , Panaracer, RST, Tektro, TACX a Madison.


MERIDA patří mezi největší výrobce špičkových jízdních kol na světě. V cyklistické branži je známá jako tvůrce nových technologií a její kvality oceňují zákazníci ve více než 50 zemích na 5 kontinentech.

o majiteli

Zdeněk Berkawww.kolaberka.cz

Zdeněk Berka (1960) se s láskou ke kolu „už narodil“. Ve svých 14 letech začal pronikat do prostředí cyklistiky. Přes první nezdary se roku 1974 stal členem TJ Favoritu Brno, přes SVS Brno a Duklu Brno zakotvil v TJ Internacional Slovnaft Bratislava. Sbíral řadu ocenění ve všech kategoriích. Okusil i závodění na dráze, hlavně disciplínu „za motorovými vodiči“, dokonce i cyklokros, nejvíc mu ale učarovala silniční cyklistika. V dospělosti se úspěšně účastnil mnoha zahraničních etapových závodů, např. Okolo Holandska, Alpe Adria, Giro d´Italia pro amatéry (2. místo, r. 1982), Okolo Slovenska, samozřejmě i mistrovství ĆSSR, kde v závodě družstev obsadil 1. místo.

Nyní, když už se „dost vyzávodil“, jezdí raději jako cykloturista po vzdálenějších zemích a poznává tamní kultury. Jeho nejoblíbenější destinací je Indie. O svých cestách a poznatcích se zmiňuje v knize „Exotikou na kole“. Je i vynikající amatérský fotograf. Je šťastně ženatý a má dvě dcery.